Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – zabudowa kuchenna (10)

August 14, 2012  by lotar1  •  Meble Kuchenne

Realizacja dla: Prywatne, Kraków
Projekt autorstwa:  Prywatne
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.
Zastosowane rozwiązanie: Okleina naturalna,  MDF lakierowany, okucia BLUM


Marzysz o kuchni prostej, czystej w formie? Powyższa realizacja jest naszą minimalistyczną wizją kuchennego kącika. Jest tu sporo miejsca na kuchenne wirtuozerie, a praktyczny i trwały blat z pewnością nie będzie trudny do utrzymania.

Dbamy o każdy szczegół począwszy od materiałów, a skończywszy na wykończeniu. Zabudowa kuchenna wykonana jest w stonowanych kolorach, dzięki czemu masz szerokie pole do działania w kwestii dopasowania dodatków.

Zdecydowana linia mebli nadaje wnętrzu nowoczesnej świeżości.  Pomyśleliśmy również o Twojej wygodzie – układ szafek, ich ilość, kształt zapewnią każdemu kuchennemu przedmiotowi swoje miejsce – możesz więc uznać, że kwestię porządku załatwiliśmy za Ciebie.

Jak Ci się podoba ?

 

BARDZO WAŻNE PAMIĘTAJCIE
Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich projektach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !!!

Nie masz pomysłu na swój lokal ? Zrobimy to za Ciebie ! Lotar 1 sp.j. to nie tylko meble !!!
Przykładowe projekty znaleźć możecie pod adresem: http://lotar1.pl/lotar1/projects.php
Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!

 

P.S. Serdecznie dziękujemy za wybór naszej firmy  i okazane zaufanie.