Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – sklep sportowy PRESTO

August 3, 2012  by lotar1  •  Sklepy sportowe System Shop-Wall

Realizacja dla: Sklep sportowy PRESTO
Projekt autorstwa: Lotar 1 sp.j.
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.

 
Zastosowane rozwiązanie: płyta melaminowana, system Shop-Wall

W czasie tegorocznych wakacji powstał w Krakowie nowy sklep sportowo – turystyczny PRESTO, dzięki któremu możemy wyposażyć się w artykuły niezbędne do prowadzenia aktywnego trybu życia czyli “turystycznie i na sportowo”. Aranżacja sklepu zrodziła się na bazie wspólnej pracy zamawiającego firmy Presto oraz wykonawcy firmy Lotar 1 sp.j.  Ze względu na różnorodność oferowanego asortymentu przez sklep, projekt wyposażenia został oparty na bazie systemu Shop-Wall. System dzięki swej funkcjonalności oferuje wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do ekspozycji takich elementów jak: buty, ubrania, rakiety tenisowe, narty, rolki, deskorolki, okulary, stroje kąpielowe, plecaki , piłki i wiele innych.

Jak Wam się podoba ?

Serdecznie zapraszamy na zakupy w sklepie PRESTO !!!


Kilka słów o firmie PRESTO

Sklep Sportowy PRESTO jest własnością Firmy Handlowej Presto Dominik Szastak. Kiedy w 2004 roku rozpoczynaliśmy działalność w sieci Internet prowadziło nas przekonanie, że jedyną receptą na sukces jest pełne otwarcie na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Dziś bogatsi o zdobyte doświadczenie, codziennie przekonujemy się, że wybrana droga okazała się słuszna. Wsłuchujemy się uważnie w każdą sugestię i opinię, analizujemy nasze działanie i wyciągamy wnioski. Dzięki opiniom Klientów możemy systematycznie i harmonijnie rozwijać naszą działalność.

Sklep mieści się pod adresem:

Sklep Sportowy PRESTO
ul. Mogilska 120
31-445 Kraków

sklep czynny w godz:
pon.-pt. : 10:00-19:00
w soboty : 9:00-17:00
tel. 12-384-81-12

Więcej informacji o firmie można znaleźć także pod adresem: http://www.sklep-presto.pl oraz http://blog.sklep-presto.pl/

Zdjęcia sklepu autorstwa: sklep presto; http://blog.sklep-presto.pl/index.php/galeria/?gid=37

 

P.S. Serdecznie dziękujemy za wybór naszej firmy  i okazane zaufanie.

BARDZO WAŻNE PAMIĘTAJCIE
Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich projektach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !!!

Nie masz pomysłu na swój lokal ? Zrobimy to za Ciebie ! Lotar 1 sp.j. to nie tylko meble !!!
Przykładowe projekty znaleźć możecie pod adresem: http://lotar1.pl/lotar1/projects.php
Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!