Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – ZIKO DERMO Olkusz

May 31, 2013  by lotar1  •  Sklepy drogeryjne System Universal

Realizacja dla:  ZIKO Sp. z o.o.
Projekt: ZIKO APTEKA przy współpracy LOTAR 1 sp.j.
Zastosowane rozwiązania: szkło hartowane, profile universal, płyta melaminowana
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.

***

Kolejna  sieciowa realizacja LOTAR 1 sp.j. zrealizowana dzięki  wykorzystaniu  gotowych elementów  regałów metalowych, systemu Universal oraz formatek szkła hartowanego. Elementy te zostały uzupełnione o dodatkowy ciąg regałów płytowych, które dzięki braku pleców śmiało spełniają rolę dwustronnych regałów witrynowych.

Profesjonalnie spełniamy oczekiwania klientów, którzy mają już ustaloną koncepcję swojej marki. Opisz nam “osobowość” swojej firmy, a my stworzymy meble, które będą pasowały do niej jak ulał. Powyższa realizacja jest dowodem na to, że ufają nam sprawdzeni na rynku klienci, co jest dla nas dużym komplementem!

***

Kilka słów o Ziko Dermo

Drogeria Ziko Dermo jest częścią firmy Ziko Apteka, krakowskiej sieci tanich aptek i drogerii założonej w 2006 roku i dysponującej aktualnie ponad trzydziestoma punktami sprzedaży w całej Polsce oraz serwisem apteki internetowej e-zikoapteka.pl. Ziko Dermo oferuje wyłącznie produkty wysokiej jakości, pochodzące od licencjonowanych dystrybutorów krajowych i zagranicznych, z długimi datami ważności (minimalnie 6 miesięcy). Dzięki sieci aptek i drogerii, zamówienia dokonane w e-ZikoDermo.pl można odebrać osobiście w większości punktów sprzedaży Ziko.

 

***

Odwiedź naszą stroną: www.lotar1.pl. Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!