Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – zabudowa kuchenna (12)

July 28, 2013  by lotar1  •  Meble Kuchenne

Realizacja dla: Prywatne, Kraków
Projekt autorstwa: Lotar 1 sp.j.
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.
Zastosowane rozwiązania: MDF lakierowany, Blum, Magic corner, relingi, blaty klejonka dębowa oleinowana

***

Jak wiecie bardzo lubimy kulinarne historie z meblami w roli głównej. Powyższa kuchnia to połączenie nowoczesności i prostoty. Minimalizm jest przez nas bardzo ceniony chociażby z tego względu, że wiemy ile przedmiotów w kuchni się znajduje i jak bardzo mogą wpłynąć na porządek w Twoim królestwie.

Użyte materiały nie są kwestią bagatelną: tutaj za każdym razem zachęcamy do zapoznania się z informacją “zastosowane rozwiązania” – one nie tylko cieszą oko, ale także ułatwią Twoje życie w kwestiach praktycznych, a domyślamy się, że zależy Ci na tym, aby przez wiele lat meble wyglądały efektownie.

Przy urządzaniu pomieszczenia pamiętamy również o względach praktycznych i doradzamy, jakie rozwiązania będą najbardziej optymalne dla Twojej kuchni. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.kuchnie.lotar1.pl, gdzie przeczytacie więcej na temat tego, w jakie pomysły warto zainwestować!

***

Więcej kuchennych projetków: na naszym fotoblogu, w zakładce “Zrealizowane projekty/ Meble kuchenne” oraz na stronie www.kuchnie.lotar1.pl

Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!