Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – Stoisko Krakowski Kredens

April 18, 2013  by lotar1  •  Pozostałe Stoiska handlowe

Realizacja dla:  Krakowski Kredens, Warszawa – Wilanów
Projekt: powierzony
Zastosowane rozwiązania: przecierana lakierowana okleina naturalna
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.

***

Kolejna marka, której nie musimy Wam przedstawiać. Z radością prezentujemy realizację dla Krakowskiego Kredensu!

Koncepcja wizualna brandu nawiązuje do stylu retro. W takim klimacie są  też meble, które mają budzić wrażenie sklepu sprzed kilku dekad - sklepu z tradycjami, w którym słoiki mają materiałowe opakowanie na wieczku, a Ty nie masz wątpliwości, że jego produkty są prawie jak z kredensu Twojej babci.

Jasna kolorystyka i prosta linia mebli stanowią estetyczną ramę dla sprzedawanego asortymentu. Zaproponowane przez nas materiał przewodni to przecierana okleina naturalna - dzięki niej został osiągnięty efekt “vintage”. Stanowi ona również o dobrej jakości mebli, które będą służyć przez wiele lat.

Cieszymy się, że wzięliśmy udział w tym projekcie. Jest to dla nas pozytywna rekomendacja, a dla Was sygnał, że warto rozważyć naszą pomoc w przygotowaniu Twoich mebli!

***

Kilka słów o marce Krakowski Kredens:

Marka Krakowski Kredens powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty spożywcze.

Po raz pierwszy pojawiła się w marcu 2007 w delikatesach Alma w Poznaniu. Ważnym wydarzeniem w historii firmy było otwarcie pierwszego sklepu firmowego w Warszawie na ulicy Nowy Świat w czerwcu 2007 roku. Obecnie produkty Krakowskiego Kredensu dostępne są w blisko 20 -tu jednostkach firmowych oraz we wszystkich delikatesach sieci Alma.

***

Odwiedź naszą stroną: www.lotar1.pl. Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!