Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – sklep partnerski Lavard

May 13, 2012  by lotar1  •  Sklepy Moda Męska System Universal

Realizacja dla: Sklep partnerski LAVARD moda męska Jastrzębie-Zdrój

Zastosowane rozwiązanie: System Universal, System Shop-Wall

Dzisiaj przedstawiamy foto-reportaż z nowo otwartego salonu z modą męską w miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Projekt zrealizowany został przez nasz oddział Bielsko-Biała. Lokal wyposażony na bazie systemu universal, którego uzupełnienie stanowią: konstrukcje metalowe oraz regały półkowe z przeznaczeniem na koszule i krawaty. Nie zapomnieliśmy  tutaj o jakże ważnych stołach wykorzystywanych głównie pod prezentację swetrów i pulowerów. Ekspozycja krawatów to już zadanie dla znajdującego się na środku podwójnego stojaka galanteryjnego. Miejsce na pozostałe elementy ubioru takie jak: spodnie, marynarki, kamizelki przewidziane zostało na 2 ściankach znajdujących się po obu stronach lokalu. Dla odznaczenia samego systemu od ścian przestrzenie pomiędzy profilami zostały wypełnione płytą melaminową w kolorze pozostałych mebli. Jest to jedna z wielu opcji jaką daje nam system Universal.

System Universal w połączeniu z systemem Shop-Wall to dwa najczęściej proponowane i wykorzystywane rozwiązania przez Lotar 1 sp.j. Dzięki dowolnej modyfikacji w/w systemów możemy uzyskać niepowtarzalny wygląda naszego lokalu.

Więcej informacji na temat Systemy Universal oraz Shop-Wall można znaleźć także pod adresem: http://shop.lotar1.pl

 

Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!

 

BARDZO WAŻNE PAMIĘTAJCIE
Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich projektach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !!!

Nie masz pomysłu na swój lokal ? Zrobimy to za Ciebie ! Lotar 1 sp.j. to nie tylko meble !!!
Przykładowe projekty znaleźć możecie pod adresem: http://lotar1.pl/lotar1/projects.php

 

P.S. Serdecznie dziękujemy za wybór naszej firmy  i okazane zaufanie.