Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – sklep dziecięcy obuwniczy

October 10, 2012  by lotar1  •  Sklepy dziecięce Sklepy obuwnicze

Realizacja dla: Sklep dziecięcy , Warszawa
Projekt autorstwa: Lotar 1 sp.j.
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.
Zastosowane rozwiązania: płyta melaminowana z połączeniem systemu Shop-Wall

 

Mała powierzchnia, mały, ale za to najdroższy klient…. oto nasza propozycja na ciepły i przytulny sklepik obuwniczy dla naszych pociech. Przyznacie, że świat z perspektywy dziecka jest bardziej ciekawy i kolorowy! Mamy nadzieję, że maluchy polubią to wnętrze tak samo jak ich rodzice.  Zadbaliśmy zarówno o aspekt wizualny – połączenie kształtów, kolorów, jak i efektownie wykończenie.

Porządek i organizacja przestrzeni zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu systemu Shop-Wall. Przy poszukiwaniu trwałego, estetycznego materiału proponujemy zwrócić uwagę na płytę melaminowaną, która jest gwarancją tego, że Twoje meble będą służyć przez bardzo długi czas.

Serdecznie dziękujemy za wybór naszej firmy  i okazane zaufanie. Zachęcamy również do obejrzenia pozostałych realizacji!

 

BARDZO WAŻNE PAMIĘTAJCIE!


Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich projektach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !!!

Nie masz pomysłu na swój lokal ? Zrobimy to za Ciebie ! Lotar 1 sp.j. to nie tylko meble !!!
Przykładowe projekty znaleźć możecie pod adresem: http://lotar1.pl/lotar1/projects.php
Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!