Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – Sieć Handlowa Prince

May 8, 2013  by lotar1  •  Pozostałe

Realizacja dla:  Sieć Handlowa Prince
Projekt: Lotar 1 sp.j.
Zastosowane rozwiązania: Laminat czarny połysk, Mdf grzebień gięty, oświetlenie led
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.

***

Zawsze zaznaczamy, że cały urok tkwi w prostocie. Powyższa realizacja zachowana jest w oryginalnej i zarazem ponadczasowej stylizacji black&white. Kompozycja- wrażenie osobnych segmentów nałożonych na siebie w równym rzędzie - podkreśla walory oferowanych produktów. Jest minimalistyczna i przejrzysta, a dodatkowym atutem takiej formy ekspozycji jest możliwość użycia oświetlenia led, które doskonale spełnia swoją funkcję w takiej przestrzeni.

Naszym klientom zwracamy uwagę na materiały przez nas użyte – wiemy, że meble powinny nie tylko wyglądać, ale długo służyć. Pod każdym naszym wpisem w Foto Blogu odnajdziecie informację o zastosowanych rozwiązaniach – możecie zweryfikować wygląd, jak i również na żywo obejrzeć wskazane realizacje, aby przekonać się do proponowanych przez nas rozwiązań.

***

Kilka słów o Sieć Handlowa Prince :

Prince jest producentem e-papierosów o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, z doskonałą marką e-papierosa Monacco. Marka Monacco to nowoczesna marka e-papierosów wychodząca naprzeciw najnowszym trendom. E-Papierosy zrobione są z najlepszych komponentów. Wszystkie sprzedawane produkty posiadają dokumenty dopuszczające do sprzedaży w Unii Europejskiej. Jest to CE, RoHs, SGS.

Firma Prince oferuje swoje produkty w  ponad 1000 salonikach prasowych , trafikach i galeriach na terenie całego kraju, i ciągle się rozwija, sprzedając również za granicą – do Niemiec, Anglii, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny. Partnerzy Prince to Kolporter i Tabak Polska.

Centrum Handlowe Auchan
ul.Szczęśliwa 3
80-176 Gdańsk

 

***

Odwiedź naszą stroną: www.lotar1.pl. Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!