Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – Mobile Store II

December 25, 2011  by lotar1  •  Sklepy GSM

Realizacja dla: Sklep “MOBILE STORE”, Gliwice
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.
Zastosowane rozwiązanie: płyta melaminowana,  szkło hartowane, oświetlenie ledowe

 

Nowe technologie to synonim XXI wieku, dlatego zależało nam na uzyskaniu wnętrza nowoczesnego i świeżego. Po raz kolejny postawiliśmy na ekspozycję. Zamieszczone w gablotach oświetlenie led  zwróci uwagę na każdy produkt, umiejętnie podkreślając jego walory. Ze względu na ilość prezentowanych przedmiotów zaproponowaliśmy minimalistyczne rozwiązanie, które nie przytłoczy i nie odwróci uwagi od najważniejszych kwestii.

Dla nasz każda realizacja to nie “TYLKO lada” czy “TYLKO szafka”. Dbamy o każdy detal oraz o dobrą jakość wybieranych produktów. Wykorzystane w realizacji materiały są trwałe i łatwe w pielęgnacji.

Zachęcamy do odwiedzenia galerii innych zrealizowanych projektów!

 

BARDZO WAŻNE PAMIĘTAJCIE!!!

Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich projektach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !!!

Nie masz pomysłu na swój lokal ? Zrobimy to za Ciebie ! Lotar 1 sp.j. to nie tylko meble !!!
Przykładowe projekty znaleźć możecie pod adresem: http://lotar1.pl/lotar1/projects.php
Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!