Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – meble biurowe Polimet

September 30, 2012  by lotar1  •  Meble Biurowe

Realizacja dla: Polimet

Zastosowane rozwiązanie: płyta melaminowana, MDF lakierowany, blacha perforowana

Kilka słów o firmie:

POLIMET S.Kij Spółka jawna jest firmą handlową specjalizującą się w dystrybucji wyrobów z branży elektrycznej. Spółka powstała w 1991 roku i od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą hurtową wyrobów przemysłu elektrotechnicznego a w szczególności aparaturą elektryczną niskiego napięcia.

Więcej informacji o firmie można znaleźć także pod adresem: http://www.polimet.com.pl

Biuro – powinno kojarzyć się nie tylko z pracą, a dobrą organizacją. Zadbaliśmy o to, aby stworzone dla firmy Polimet biuro było miejscem zarówno przyjemnym do pracy jak i funkcjonalnym. Zaplanowany układ półek i szafek powstał z myślą o morzu dokumentów i szacunku dla nerwów osób, które powinny się w nich odnaleźć.

Wysoka jakość materiałów jest gwarancją tego, że meble długo zachowają efekt nowych i niezniszczonych.  Pamiętajcie, że detale są również ważne – my przywiązujemy do nich bardzo dużą uwagę, tak samo, jak do Waszych wizji i oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!

 

BARDZO WAŻNE PAMIĘTAJCIE


Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich projektach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !!!

Nie masz pomysłu na swój lokal ? Zrobimy to za Ciebie ! Lotar 1 sp.j. to nie tylko meble !!!
Przykładowe projekty znaleźć możecie pod adresem: http://lotar1.pl/lotar1/projects.php

 

P.S. Serdecznie dziękujemy za wybór naszej firmy  i okazane zaufanie.