Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – kuchnia (9)

January 23, 2012  by lotar1  •  Meble Kuchenne

Realizacja dla: PRYWATNE

Wykonawca: Lotar 1 sp.j.

Zastosowane rozwiązanie:  MDF lakierowany, blaty klejonka dębowa, uchwyty listwowe lakierowane

 

Wiemy, że nie bez znaczenia dla Ciebie jest oprawa, w jakiej obywają się wszystkie smakowe odkrycia. Jedną z propozycji jest wariacja na temat bieli. Jest to rozwiązanie świeże, nowoczesne i z pewnością dla tych, którzy uwielbiają porządek w kuchni. Gwarantujemy, że użyte materiały pomogą Ci w utrzymaniu estetycznego wyglądu mebli.

Czym byłaby scena bez widowni? W wykonanym aneksie kuchennym jest miejsce i dla kucharza i dla degustatorów. Jest to ciekawe rozwiązanie: zarówno dla tych, którzy lubią obserwować kulinarne spektakle, czy dla tych, którzy pragną zjeść szybkie, lecz miłe śniadanie przed pracą.

Mamy niejeden pomysł na wykonanie Twojej kuchni. Spójrz na nasze inne realizacje w tym temacie! >>>

 

BARDZO WAŻNE PAMIĘTAJCIE!


Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich projektach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !!!

Nie masz pomysłu na swój lokal ? Zrobimy to za Ciebie ! Lotar 1 sp.j. to nie tylko meble !!!
Przykładowe projekty znaleźć możecie pod adresem: http://lotar1.pl/lotar1/projects.php
Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!