Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – Krakowski Kredens (II)

December 6, 2013  by lotar1  •  Markety Meble dla sklepów meble sklepowe Pozostałe

Realizacja dla:  Krakowski Kredens – Olsztyn
Projekt: powierzony
Zastosowane rozwiązania: Okleina naturalna przecierana
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.

***

Chwalimy się kolejną realizacją  dla Krakowskiego Kredensu!

Wskazówka dla entuzjastów stylu retro: efekt mebli “z innej epoki” możecie uzyskać poprzez użycie przecieranej okleiny naturalnej. Taka stylizacja będzie robiła jeszcze większe wrażenie, jeżeli zestawicie z nią odpowiednie dodatki, np. starą zastawę porcelany czy bardziej w stronę prowansalskich klimatów – lawendę, bazylię i butelkę oliwy. W przypadku marki Krakowski Kredens – sam sposób pakowania produktów sprawia wrażenie bardzo miłej podróży do kulinarnej przeszłości, co idealnie współgra z propozycją mebli.

Nie ukrywamy naszej radości z ciągłej współpracy z tak prestiżową marką i liczymy, że nie jest to nasz ostatni z nią kontakt. Przypominamy również naszą poprzednią dla Krakowskiego Kredensu realizację: http://blog.lotar1.pl/realizacja-stoisko-krakowski-kredens/

***

Marka Krakowski Kredens działa już od ponad 6 lat  i dedykowana jest wszystkim kulinarnym pasjonatom tęskniącym za dawnymi, galicyjskimi smakami. Aktualnie produkty KK dostępne są w blisko 20 -tu jednostkach firmowych oraz we wszystkich delikatesach sieci Alma.

***

Chętnie pomożemy w urządzeniu Twojego sklepu! www.lotar1.pl