Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – Jubiler YILDIZ Hüttenberg

February 5, 2013  by lotar1  •  Meble Jubilerskie Sklepy jubilerskie

Realizacja dla: YILDIZ,  NIEMCY Hüttenberg
Projekt autorstwa: powierzony
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.
Zastosowane rozwiązania: płyta fornirowana Afromozja, szkło hartowane Optic White, okucie meblowe BLUM, oświetlenie halogenowe ledowe

Wykonanie biżuterii wymaga precyzji i dokładności. Podobnie jest z meblami. Szczególną uwagę w tej realizacji poświęciliśmy gablotom, których zadaniem jest podkreślenie walorów wyrobów jubilerskich. Gablota jest wykonana z trwałego szkła hartowanego Optic White.  Ważną kwestią jest adekwatne oświetlenie – w powyższej realizacji jest to oświetlenie halogenowe ledowe – które uwydatnia kształt i blask prezentowanej biżuterii.

W przypadku powyższej realizacji postawiliśmy na prostą elegancję i klasykę. Wiemy, jak podkreślić prestiż wyrobów przez Ciebie sprzedawanych. Podpowiemy Ci, które materiały są efektowne w wyglądzie i trwałe w jakości. Dostosujemy się do Twojej wizji, jeżeli natomiast potrzebujesz podpowiedzi – wymyślimy dla Ciebie optymalne rozwiązanie!

Zachęcamy do odwiedzenia galerii innych realizacji dla branży jubierskiej >>>

 

BARDZO WAŻNE!


Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich projektach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !
Przykładowe projekty znaleźć możecie pod adresem: http://lotar1.pl/lotar1/projects.php

Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!