Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – Galeria U SOFI

April 29, 2012  by lotar1  •  Meble Jubilerskie Pozostałe Pozostałe Sklepy jubilerskie

Realizacja dla: Galeria U SOFI Port lotniczy Wrocław

Zastosowane rozwiązanie: płyta melaminowana, szkło gięte, oświetlenie led, laminat hpl

Powyższa realizacja to kolejny efekt i wzorcowy przykład udanej współpracy projektantów Lotar1 sp.j. oraz firmy Galeria U SOFII, która w sposób jednoznaczny określiła wymagania oraz potrzeby, dotyczące aranżacji swojego nowo otwartego sklepu firmowego. Lokal wyposażono w kombinację mebli polegającą na połączeniu przeszklonych witryn jubilerskich, systemu list SHOP-WALL oraz regałów sklepowych z płyty. Charakterystyczne elementy bardzo  istotne dla całości projektu to liczne linie gięcia uzyskane głównie dzięki zastosowaniu szkła giętego oraz półokrągłego kształtu lady sprzedażowej. Uwierzcie, że jej prawdziwy urok nie jest w stanie oddać tutaj żadne zdjęcie. Elementy oświetlenia biżuterii to już system prętowy z wykorzystaniem specjalistycznych żarówek typu LED. Kolorystyczny akcent w postaci czerwonych dekoracyjnych wstawek potęgują dodatkowo podświetlone cokoły mebli za pomocą taśmy led.

Kolejna realizacja to kolejny powód do dumy, a Wam jak się podoba ?

 

Kilka słów o firmie:

Galeria U SOFI oferuje sprzedaż wyrobów ze srebra i złota, z bursztynem i kamieniami szlachetnymi oraz szeroką gamę upominków i wyrobów artystycznym. Posiada unikatowe wzory zaprojektowane przez artystów wrocławskich (i nie tylko). Firma poleca wzory biżuterii od zupełnie drobnych po duże, ze zdobieniami (bursztyn, perły, kamienie ozdobne) lub bez.

Galeria U SOFI mieści się pod adresem:
Skarżyńskiego 36, Port Lotniczy terminal B
54-530 Wrocław
woj. dolnośląskie
tel. (071) 35-81-395

P.S. Serdecznie dziękujemy za współpracę. Życzymy samych sukcesów !!!

 

BARDZO WAŻNE PAMIĘTAJCIE
Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich projektach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !!!

Nie masz pomysłu na swój lokal ? Zrobimy to za Ciebie ! Lotar 1 sp.j. to nie tylko meble !!!
Przykładowe projekty znaleźć możecie pod adresem: http://lotar1.pl/lotar1/projects.php