Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – ALMA Stoisko Alkoholowe

February 15, 2013  by lotar1  •  Markety

Realizacja dla: ALMA MARKET, Kraków ul. Kościuszki
Projekt autorstwa: powierzony
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.
Zastosowane rozwiązania: płyta fornirowana

Kontynuacja naszej realizacji dla ALMY. Tym razem przedstawiamy Wam galerię zdjęć stoiska alkoholowego, które wpisuje się w konwencję estetyczną całego sklepu. Głównym materiałem w tej realizacji jest płyta fornirowana – finalny efekt to mebel prosty w formie i elegancki. Jest to materiał praktyczny – łatwy w utrzymaniu oraz jakościowo wytrzymały. Możesz mieć pewność, że wykonane przez nas półki nie wygną się pod ciężarem oferowanego przez Ciebie asostymentu.

Jest to niepierwsza nasza realizacja dla tej znanej marki. Jest nam miło, że kolejny raz zostaliśmy zaangażowani do tak ciekawego projektu. Odsyłamy również do referencji, które poświadczają rzetelność naszej pracy: REFERENCJE >>>

 

Pamiętajcie!

Nasza rola nie kończy się tylko na “zrobieniu mebli”. Profesjonalnie doradzimy Ci, jak zagospodarować przestrzeń, jakie materiały wybrać, przedstawimy Ci alternatywne rozwiązania i skrupulatnie zrealizujemy tę wizję, która przypadła Ci do gustu.

Meble sklepowe  odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich projektach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !

Przykładowe projekty znaleźć możecie pod adresem: http://lotar1.pl/lotar1/projects.php

Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!