Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – ALMA MARKET Kraków

September 18, 2012  by lotar1  •  Markety

Realizacja dla: ALMA MARKET, Kraków
Projekt autorstwa:  MOCO LOCCO
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.
Zastosowane rozwiązanie: Okleina naturalna, stal nierdzewna, stal lakierowana, płyty hpl.


Jeżeli nie jesteś entuzjastą wielkich hipermarketów, z pewnością przyjemność sprawią Ci zakupy w Almie. Pomimo całkiem sporej powierzchni, delikatesy dają poczucie kameralności. Prosty krój mebli w stonowanym brązie powoduje, że czujecie się jak w eleganckim magazynie, gdzie zwykłe jabłka i sałata wyglądają jak malowane. Wykończenie oraz detale potęgują wrażenie stylu vintage.

Proponowane przez nas materiały są gwarancją trwałości wykonanych mebli. Zdajemy sobie sprawę, ile rąk sięgnie po sok pomarańczowy czy opakowanie cukru –  dlatego tworzywa przez nas wybrane nie zawiodą Cię jeżeli chodzi o utrzymanie czystości i dobrego stanu mebli. W delikatesach Alma podoba nam się układ przestrzeni, która jest uporządkowana. Frustrował Cię kiedyś fakt, że nie możesz znaleźć dżemu lub ulubionego batonika? Gwarantujemy, że w tych Delikatesach nie stracisz cierpliwości.

Mamy nadzieję, że nasza galeria zainspiruje Was  nie tylko do zrobienia zakupów w miłym otoczeniu, ale przeniesie Was w klimat retro, w jakim utrzymane są Delikatesy Alma .

 

Kilka słów o firmie ALMA MARKET

“Delikatesy Alma to miejsce, w którym rozpoczyna się podróż po fascynującym świecie kulinarnych doznań. Oferują one ponad 60 000 produktów, w tym kilka tysięcy unikatowych artykułów, prowadzanych ze wszystkich niemal zakątków świata. Poznają je Państwo lepiej dzięki pokazom, degustacjom oraz specjalnym wydawnictwom, poświęconym kulinarnym tradycjom różnych regionów.”

źródło: http://www.almamarket.pl/

 

MARKET  mieści się pod adresem:

C.H. DEKADA
ul. Stojałowskiego 12
30-611 Kraków

sklep czynny w godz:

pon.-sob. : 9:00 – 20:00
w niedzielę : 10:00 – 19:00

Więcej informacji o firmie można znaleźć także pod adresem: http://www.almamarket.pl

 

Kilka słów o autorze projektu: MOCO LOCCO

Zespół projektowy specjalizujący się w projektach Wnętrz i architektury.
Przygotowując szkice i rysunki – począwszy od fazy koncepcyjnej, poprzrzez budowlaną a kończące na
wykonawczej – stara sie myśleć o projekcie kompleksowo.

Namiary kontantkowe
e-mail: info@mocolocco.eu
strona: http://www.mocolocco.eu/

 

 

BARDZO WAŻNE PAMIĘTAJCIE
Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów, pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich realizacjach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !!

 

P.S. Serdecznie dziękujemy za wybór naszej firmy  i okazane zaufanie.