Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.
Featured Image

Meble do sklepu odzieżowego

April 24, 2014  by admin  •  BLOG News

Jak wyposażyć sklep odzieżowy? 

Sklepów z odzieżą jest bardzo wiele. Podstawowe pytanie – jak sprawić, aby to właśnie Twój był dostrzeżony wśród tak licznej konkurencji? Niezależnie od tego, jak atrakcyjnym asortymentem dysponujesz – źle wyeksponowane produkty nie zainteresują, a nawet odstraszą potencjalnego klienta. To tak jak z opakowaniem cukierków, prawdopodobnie prędzej sięgniesz po te, które ma ciekawszy wygląd, odrzucając z żałożenia te w mniej atrakcyjnym papierku. Prawdopodobnie taką zasadą może kierować się Twój klient… dlatego nie zastanawiaj się  i postaw na reprezentatywne meble!

Aranżacja sklepu odzieżowego

Meble do sklepu powinny być dopasowane do  proponowanego przez Ciebie asortymentu. Sklep z garniturami będzie się zupełnie inaczej prezentował jak sklep z odzieżą dziecięcą. Szafki, wieszaki, półki, regały, gabloty… – rozwiązań i systemów ekpozycyjnych jest wiele, jest więc w czym wybierać. Podobnie z materiałami, które są inwestycją na lata.

Oświetlenie sklepu

Bardzo ważną rolę odgrywa gra światłem. Dzięki oświetleniu prezentacja produktów staje się o wiele bardziej efektywna. Zastanów się, co najbardziej chciałbyś wyesponować – jest to dobry punkt odniesienia do rozmieszczenia instalacji świetlnej.

Lada do sklepu odzieżowego

Najważniejsze miejsce w sklepie – lada przy której odbywa się finalizacja zakupu. Z pewnością powinna być ona wyraźnie zaakcentowana w całej przestrzeni sklepowej. Jak powinna wyglądać ta idealna? Zobacz niektóre z naszych propozycji >>>

Przymierzalnia sklepowa

Bardzo niepozorne miejsce, a jakże ważny element wnętrza sklepu. To prawdopobnie w niej Twój klient podejmie decyzję o zakupie ubrania. Pamiętaj o dobrym oświetleniu przymierzalni oraz właściwym rozmieszczeniu luster, wieszaków!

Zobacz przykładowe aranżacje dla sklepu odzieżowego:

 

Meble do sklepu odzieżowego damskiego >>>

Meble do sklepu z odzieżą męską >>>

Meble do sklepu z dziecięcą odzieżą >>>