Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – FOOD&JOY Warszawa

December 20, 2012  by lotar1  •  Markety Regały metalowe

Realizacja dla: FOOD & JOY, Warszawa Nowy świat
Projekt autorstwa:  MOCO LOCCO
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.
Zastosowane rozwiązanie: Beton architektoniczny, stal lakierowana, płyty hpl

Lubimy nowe wyzwania! Takim było dla nas stworzenie wnętrza sklepu Food&Joy, który jest nową marką Almy. Food&Joy ma zwracać uwagę w szczególności ludzi młodych, stąd musieliśmy tchnąć w naszą realizację “powiew świeżości”. Jest minimalistycznie i nowocześnie. Efekt ten został podkreślony przez prostotę bryły i specyficzne zestawienie materiałów: beton i stal.

Wybrane materiały gwarantują wysoką jakość i trwałość mebli. Nie pomijamy również względów estetycznych, zwracając szczególną uwagę na staranne wykończenia najprostszych elementów. Na swoim koncie mamy realizację dlatradycyjnej” Almy >>>. Zwróćcie uwagę na różne podejście do wizerunków obu marek: Alma to wytworne wnętrze utrzymane w klimacie vintage, wnętrze Food&Joy jest również  eleganckie, ale w duchu XXI wieku. Jednym słowem – potrafimy dostosować wnętrze do oczekiwań naszego klienta, bez względu jak różne mogą być to wizje.

Cieszy nas bardzo, że możemy rozwijać skrzydła z tak znanymi markami!

 

Kilka słów o firmie FOOD & JOY

“Z produktami Food & Joy przygotujesz dania na każdy dzień roku, zaskakując Food & Joy to świat produktów, do którego przenieśliśmy codzienną pasję … ”Marka Food&Joy pojawiła się w sprzedaży w Almie we wrześniu tego roku. Sieć delikatesów od początku pozycjonowała ją jako dobrej jakości produkt w niższej cenie. Przedstawiciele sieci nie ukrywali, że produkty z czerwoną metką Food&Joy mają trafić przede wszystkim do młodych ludzi. Alma chciała w ten sposób poszerzyć grono potencjalnych klientów o osoby, które wcześniej omijały ją szerokim łukiem, uważając delikatesy za zbyt drogie, luksusowe i koneserskie.”

źródło: http://www.foodandjoy.eu/
źródło: http://pieniadze.gazeta.pl/

 

MARKET  mieści się pod adresem:

Food&Joy Nowy Świat
ul. Nowy Świat 7
00-496 Warszawa

sklep czynny w godz:
pon.-sob. : 9:00 – 20:00
w niedzielę : 10:00 – 17:00

Więcej informacji o firmie można znaleźć także pod adresem: http://www.foodandjoy.eu/

 

Kilka słów o autorze projektu: MOCO LOCCO

Zespół projektowy specjalizujący się w projektach Wnętrz i architektury.
Przygotowując szkice i rysunki – począwszy od fazy koncepcyjnej, poprzrzez budowlaną a kończące na
wykonawczej – stara sie myśleć o projekcie kompleksowo.

Namiary kontantkowe
e-mail: info@mocolocco.eu
strona: http://www.mocolocco.eu/

 

BARDZO WAŻNE PAMIĘTAJCIE

Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów, pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich realizacjach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje! Serdecznie dziękujemy za wybór naszej firmy  i okazane zaufanie.