Jesteś w: fotoBLOG - Przejdź do: Nasza Firma | Sklep Internetowy
Blog meblowy LOTAR1 sp.j.

Realizacja – ElektroSerwis

January 20, 2013  by lotar1  •  Meble Gastronomia

Realizacja dla: ELEKTRO-SERWIS , Zawada k.Opola
Projekt autorstwa: Lotar 1 sp.j.
Wykonawca: Lotar 1 sp.j.
Zastosowane rozwiązania: System regałów metalowych, płyta melaminowana, laminat Hpl, Panel Shop-Wall

Kolejny projekt zrealizowany przez nas od A do Z. Wnętrze zostało zorganizowane funkcjonalnie, z myślą o porządku, jaki powinien zapanować wśród asortymentu oraz kliencie, który powinien od razu dotrzeć do interesującego go przedmiotu.

W realizacji została użyta płyta melaminowana w kolorze jasnego brązu. Szczególnie polecaną przez nas opcją jest system Shop-Wall, który można elastycznie łączyć z innymi rozwiązaniami.  Warto zwrócić także uwagę na praktyczną stronę – wszystkie użyte przez nas materiały są dobrej jakości, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu oraz służą przez lata.

W każdej realizacji opieramy się w przede wszystkim na oczekiwaniach klienta, od którego zależy finalna decyzja co do projektu i użytych rozwiązań.

Zakładasz swój sklep, a może chcesz odświeżyć wygląd już istniejącego? Skontaktuj się
z nami!

 

P.S. Serdecznie dziękujemy za wybór naszej firmy  i okazane zaufanie.

PAMIĘTAJ!
Meble sklepowe oprócz podstawowego przeznaczenia jakim jest  prezentacja oferowanych towarów pełnią jeszcze wiele innych ważnych funkcji. Przede wszystkim odzwierciedlają dusze samego lokalu, podnoszą komfort sprzedaży oraz co najważniejsze kreują wizerunek i postrzeganie Waszej marki na rynku lokalnym i krajowym. W swoich projektach Lotar 1 sp.j. zawsze stara się spełnić wszystkie te funkcje !!!

Przykładowe projekty znaleźć możecie pod adresem: http://lotar1.pl/lotar1/projects.php

Serdecznie zapraszamy i POLECAMY !!!